فهرست بستن

Timeweb – میزبانی بین المللی! – اخبار میزبانی وب Timeweb

Timeweb – میزبانی بین المللی! – اخبار میزبانی وب Timeweb

با کمال خوشحالی است که ما یک خبر بسیار مهم را برای خود به اشتراک می گذاریم – در 22 آوریل ، ما به سطح بین المللی رفتیم! در این روز بود که شرکت آلمانی Timeweb شروع به کار کرد!
برای بیش از 7 کار در روسیه ، ما تجربه قابل توجهی در ارائه یک سرویس منحصر به فرد ، قابل اعتماد و فن آوری جمع کرده ایم. این شایستگی عظیم کاربران ماست – به لطف بازخورد فعال ، پیشنهادات و پاسخها ، ما بسیار بهتر شده ایم.
ما همیشه با تمایل به ارائه خدمات مدرن ، دائماً راه حل های فنی جدید را پیاده می کنیم.
ما از ابتدای کار خود ، بردار توسعه میزبانی در روسیه را تعیین کرده ایم.
همه اینها ، و همچنین درک صحیح ما از آینده میزبانی و تمایل به بهتر کردن آن نه تنها در روسیه ، بلکه در جهان ، به ما اجازه می دهد مرزهای حضور خود را گسترش دهیم و یک شرکت اروپایی افتتاح کنیم.
سایت فنی و تیم پشتیبانی ما در برلین مستقر هستند. ما آماده ارائه میزبانی مدرن و قدرتمند خود در اختیار کاربران آلمانی هستیم.
ما برای خود هدف دشوار و بلند پروازانه ای قرار داده ایم – رسیدن به سطح بزرگترین شرکتهای میزبان در بازار پیشرفته و پیشرفته آلمان!
 flags.jpg

var ELEMENT_ID = 181؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' Timeweb یک میزبان بین المللی است! '؛ Var description =' با خوشحالی بسیار خبر مهمی را برای خود به اشتراک می گذاریم – در 22 آوریل ، وارد سطح بین المللی شدیم! در این روز بود که شرکت آلمانی Timeweb شروع به کار کرد! برای بیش از 7 شغل در روسیه در … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: // timeweb. com / ru / about / news / 181 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ و پاسخ) .post_id) {} ​​دیگری {}})؛}