فهرست بستن

Haier سری جدید تلویزیون های LED را با گواهینامه Google برای ارائه محتوای Ultra HD معرفی می کند – Science

Haier سری جدید تلویزیون های LED را با گواهینامه Google برای ارائه محتوای Ultra HD معرفی می کند – Science

Haier با طیف وسیعی از سریال های غنی از ویژگی ، تجربه بصری را دوباره برای کاربران تعریف کرده است. Haier برای ارائه بهترین گزینه برای لذت بردن از محتوای Ultra HD به مشتریان خود ، اخیراً دو سری جدید را معرفی کرده است. سری K6600 و D2 که دارای ویژگی های حیرت انگیزی هستند که شما را به سطح کاملاً جدیدی از سرگرمی می برد.

سری K6600 دارای گواهینامه های گوگل است که تجربه واقعی LED Haier Android را به شما می دهد. LED حایر قطعاً همان ال ای دی است که می توانید بدست آورید! طراحی تمام صفحه زیبایی ظاهری LED را ایجاد می کند و به آن ظاهری زیبا و ظریف می بخشد تا دامنه بصری را برای یک تجربه خیره کننده گسترش دهد. گرافیک ها دقیقاً میزان لرزشی ، وضوح و کنتراست را برای ایجاد کیفیت واقعی تصویر شگفت انگیز فراهم می کنند تا بتوانید بدون هیچ مصالحه ای از نمایش ها و فیلم های خود لذت ببرید ، زیرا Haier LED از جدیدترین فناوری 4K HDR برخوردار است. همچنین از پخش UHD ، جریان ، منابع HDMI و USB پشتیبانی می کند.

با استفاده از فناوری هوشمند AI ، کنترل بی نظیری بر نحوه تعامل با LED دریافت کنید. قابلیت بلوتوث داخلی این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به نشان دادن ریموت برای دسترسی به عملکردهایی مانند تعویض کانال ، روشن کردن میزان صدا و غیره ، از طریق تلفن کنترل صفحه خود را در اختیار داشته باشید. با یک دستیار Google داخلی که به شما امکان می دهد به روزرسانی های مربوط به مسابقه کریکت زنده خود را دریافت کنید یا فقط با فرمان صوتی برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را جستجو کنید. این نیست همچنین می توانید با بارگیری برنامه راه دور Haier به نام "Android TV" LED خود را کنترل کنید. یکی دیگر از ویژگی های اندروید همراه با Chromecast است که به شما کمک می کند داده ها یا صفحه لپ تاپ خود را بدون هیچ سیم خارجی به اشتراک بگذارید.

سری D2 دارای یک ویژگی حتی راحت تر است. MiraCast ، تلفن هوشمند شما را بدون نیاز به اتصال به سیم یا WIFI به صفحه تلویزیون تبدیل می کند. با استفاده از Miracast ، می توانید عکس ها یا فیلم هایی را که در تلفن همراه خود دارید فوراً روی تلویزیون خود نمایش دهید. تلویزیون های LED Haier به شما امکان می دهد تلفن خود را به یک کنترل کننده تبدیل کنید ، بنابراین می توانید بازی های مورد علاقه خود را در یک صفحه بزرگتر با کیفیت صدای پررونق با بلندگوهای 24 وات بازی کنید ، تا یک تجربه کاملا غوطه وری داشته باشید.

تلویزیون ال ای دی هوشمند هوشمند Haier گزینه مناسبی برای خانه هوشمند شما است. یک تلویزیون همه کاره هوشمند که سرگرمی شما را به یک سطح عالی دیگر برساند. – روابط عمومی