فهرست بستن

گسترش MySQL Load Limit – اخبار میزبانی وب Timeweb

گسترش MySQL Load Limit – اخبار میزبانی وب Timeweb

عبور از حد بار مشکلی است که برای بسیاری از دارندگان سایت آشنا است. تبلیغات در یک فروشگاه آنلاین یا سمینارهای آنلاین علاوه بر حجم زیادی از بازدید ، می تواند منبع بار قابل توجهی در پایگاه داده باشد. در چنین شرایطی ، یک راه حل سریع نیاز است که بدون تغییر در برنامه تعرفه به افزایش حد بار کمک می کند.

احتمال گسترش محدودیت بار به طور مکرر توسط مشتریان ما در بستر تأمین منابع گسترده مورد بحث قرار گرفته و تأیید عمومی را دریافت کرده است. ما درخواستهای زیادی را در نظر گرفتیم و ایده ها را به واقعیت تبدیل کردیم!

اکنون مشتریان میزبانی و میزبانی مشترک برای 1C-Bitrix می توانند حداکثر میزان بارگذاری پایگاه داده را بدون تغییر در برنامه تعرفه افزایش دهند. سرویس را می توان از قبل متصل کرد ، برای بارهای مورد انتظار آماده شده یا بیش از حد مجاز.

هزینه اشتراک این سرویس به هزینه اشتراک میزبانی اضافه می شود و به صورت روزانه در قسمت های مساوی برداشت می شود. می توانید از کل مبلغ و محدودیت بار فعلی در بخش "هزینه اشتراک" مطلع شوید.

با استفاده از لغزنده "Database load limit" در بخش "Tariff" می توانید سرویس را در صفحه کنترل متصل کنید.

پروژه های خود را زنده کنید و ما از کار پایدار آنها مراقبت خواهیم کرد!

var ELEMENT_ID = 1223؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = افزایش حد بارگذاری MySQL '؛ var description =' بارگذاری بیش از حد مشکلی است که برای بسیاری از دارندگان سایت آشنا است. تبلیغات در یک فروشگاه آنلاین یا سمینارهای آنلاین علاوه بر حجم زیادی از بازدید ، می تواند منبع بار قابل توجهی در پایگاه داده باشد. در چنین شرایطی لازم است … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com / ru / about / news / 1223 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ و پاسخ). post_id) {} ​​else {}})؛}