فهرست بستن

چگونه می توان وب سایت و بدون برنامه نویسی ساخت؟ – اخبار میزبانی وب Timeweb

چگونه می توان وب سایت و بدون برنامه نویسی ساخت؟ – اخبار میزبانی وب Timeweb

ما برای همه کسانی که می خواهند به سرعت وب سایتی را در اینترنت بسازند خبرهای خوبی داریم: Timeweb «وب سایت ساز» را راه اندازی می کند. این یک راه حل ساده و شگفت آور است که به شما امکان می دهد صفحه خود را به سرعت و با کارآیی در اینترنت قرار دهید. دیگر نیازی به پرداختن به مشکلات پیچیده میزبانی و ایجاد وب سایت نیست. وب سایت خود را به سرعت و به راحتی از بلوک های آماده بسازید!

 سازنده وب سایت توسط Timeweb
Timeweb Builder ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت است! ما بیش از 150 الگو طراحی رایگان برای کاربران با پاسخگو ایجاد کرده ایم – یعنی طراحی مناسب برای موبایل ، همچنین می توانید تعداد نامحدودی صفحه ایجاد کنید.
علاوه بر این ، کاربران سازنده وب سایت به تمام امتیازات مشتریان ما دسترسی دارند: پشتیبانی شبانه روزی با کیفیت بالا ، پشتیبان گیری رایگان و نامه در دامنه وب سایت جدید شما.
وب سایت خود را به سرعت و به راحتی با سازنده وب سایت ما ایجاد کنید!

var ELEMENT_ID = 1041؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = چگونه می توان یک وب سایت را به صورت خودکار و بدون برنامه نویسی ایجاد کرد؟ '؛ Var description =' ما خبرهای خوبی برای هر کسی که می خواهد به سرعت و به تنهایی یک وب سایت در اینترنت ایجاد کند ، داریم: Timeweb "ایجاد وب سایت" را راه اندازی می کند. این یک راه حل ساده و شگفت آور است که به شما امکان می دهد سریع و کارآمد صفحه خود را در اینترنت قرار دهید. بیشتر … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com/ru/about/news / 1041 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: توضیحات} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ و & پاسخ.پست_ید) {} دیگری {}})؛}