فهرست بستن

پشتیبانی گسترده در سال 2018 – اخبار میزبانی وب Timeweb

پشتیبانی گسترده در سال 2018 – اخبار میزبانی وب Timeweb

سرورهای مجازی VDS Evo: پشتیبانی گسترده VDS در سال 2018


VDS
(سرور اختصاصی مجازی) سرور شخصی شما با قیمت میزبانی مشترک است.
شما خودتان مجموعه ای از نرم افزار (سیستم عامل ، مجموعه ای از برنامه ها) را برای نصب و مدیریت سرور انتخاب می كنید. از طرف خود ، دسترسی بی وقفه به ظرفیت های سرور را سازمان می دهیم و رابطی برای كار مانند رایانه فراهم می كنیم ( صفحه کنترل ) و از یک تلفن هوشمند (برای Android و iOS ] امروز ما به شما خواهیم گفت که از نظر خدمات به مشتری چه چیزی را در سال 2017 و 2018 پیاده کردیم و پشتیبانی.
چگونه همه چیز شروع شد؟

با استفاده از یک بستر جدید فناوری برای VDS در سال 2015 و استفاده از Hypervisor مجازی سازی KVM ، در دسترسی به پیکربندی مدرن سرورهای VDS Evo اطمینان پیدا کردیم. برای آزمایشات ، از ابزار UnixBench استفاده کردیم. با مقایسه مقادیر عملکرد با سایت قبلی در XEN ، در تعدادی از پارامترها سه برابر افزایش یافته است. یک تست عملکرد بیشتر در برابر رقبا نشان داد که سایت فعلی VDS Evo با پیشی گرفتن از موقعیت پیشرو مورد علاقه های معمول این بازار.

با این وجود ، با دستیابی به این نتیجه ، سرورهای مجازی VDS Evo هنوز خدماتی بودند كه استفاده از آنها به مهارتهای اداری بستگی زیادی داشت. اگر مدیر سیستم نیستید و آشنایی ندارید با استفاده از برنامه های اساسی لینوکس ، پس از آن حل یکسری کارها بدون داشتن یک متخصص متخصص در امور مدیریت غیرممکن است. از این لحظه بود که تصمیم گرفتیم رویکرد درک سرورهای مجازی را تغییر دهیم و دوره ای را برای ارائه پشتیبانی گسترده ای که اکنون به آن رسیده ایم ، گذراندیم.
اکنون چه کار می کنیم؟

اکنون به نصب کنترل پنل سرور ، تنظیم نسخه پشتیبان ، توسعه دیسک ، بازنشانی رمز عبور ، راه اندازی وب سرور کمک می کنیم. ما ذخیره سازی و مشاهده سیاهههای مربوط را برای شما سازماندهی می کنیم ، به انتقال سایت و نصب گواهی SSL کمک می کنیم ، همچنین تغییر مسیرهای اصلی را تنظیم می کنیم و در نصب آنتی ویروس clamav کمک خواهیم کرد.

کافی نیست؟ مهم: در مثال ما ، فقط کسری از آنچه اکنون آماده انجام آن هستیم ، است.

اکنون ما آماده کمک به مرتب سازی وضعیت در زمینه های زیر هستیم:

 • سtionsالاتی درباره سیستم عامل (اصول مدیریت)

 • پیکربندی سرویس های اساسی (LAMP)

 • نصب و پیکربندی نرم افزار اضافی

 • تنظیمات شبکه سرور

 • بارگذاری سرور

 • سرور در دسترس نیست

 • در دسترس نبودن سایت ها

 • مشکلات MySQL

 • کد مخرب و آلودگی سایت

 • صفحه کنترل حساب

 • صفحه کنترل سرور (ISPmanager، VestaCP)

 • نامه

 • انتقال سایت به VDS

 • عملکرد نامناسب سایت

 • عملکرد نامطلوب سرور

 • کار با برنامه ریز (Cron)

اگر قبلاً از خدمات ما استفاده كرده اید ، مطمئناً تفاوت روش ما را در مقایسه با سالهای گذشته تحسین خواهید كرد.

پیش از این ، برای حل چنین مشكلی ، ما مجبور بودیم كه با متخصصان متخصص تماس بگیریم.
حال ما آماده ایم كه به طور مستقل و در مدت كوتاه به حل مشكل كمك كنیم.

بعلاوه…


ما سایتها را از VDS میزبان دیگر به VDS Evo در صورت درخواست انتقال می دهیم

اکنون ما آماده انتقال سایت شما از یک فهرست دهنده دیگر به VDS خود هستیم. روش کار ساده است: شما یک سرور سفارش می دهید ، هزینه آن را پرداخت می کنید و درخواستی را به سرویس پشتیبانی ارسال می کنید.

مهم: اگر یکی از پانل های کنترل سرور (ISPmanager ، VestaCP ، محیط Bitrix 7) را داشته باشید ، انتقال را انجام خواهیم داد. شما می توانید در زمان ایجاد یک سرور جدید ، هر یک از پنل ها را به طور خودکار نصب کنید ، یا نصب را به متخصصان ما بسپارید.

در طی یک روز (یا قبل از آن) سعی خواهیم کرد انتقال را انجام دهیم و از طریق ایمیل و ایمیل به شما اطلاع دهیم. در صفحه کنترل
مثال:

20:04 23.01.18 استپان ، مدیر وب سایت:
"عصر بخیر. من قبلاً هزینه سرور ، نصب اوبونتو و پنل VestaCP را پرداخت کرده ام.
لطفا سایت من example.org را از میزبانی دیگری به سمت خود منتقل کنید. "
Server at the old hoster:
– سرور / آدرس IP: 142.134.94.4
– ورود: root
– رمز عبور: ####### شما یک سرور ایجاد کرده اید:

– سرور / آدرس IP: 92.85.22.81
– ورود به سیستم: root
– رمز عبور: #######

20:08 23.01.18 پیتر ، پشتیبانی VDS:
"سلام. برنامه پذیرفته شد ، ما انتقال را به زودی آغاز خواهیم کرد. "

23:37 23.01.18 Peter، VDS پشتیبانی:
" ما انتقال را به پایان رسانده ایم. لطفا مطمئن شوید در زیر دستورالعمل هایی برای کمک به شما در تکمیل انتقال دامنه آورده شده است. "
" اگر سوالی دارید ، در صورت تمایل بپرسید "

بعدی چیست؟

از ابتدای ماه فوریه ، ما در بسیاری از س questionsالات در قالب 24/7 بدون تعطیلات و تعطیلات ، به مشتریان VDS Evo خود کمک می کنیم.

اکنون دیگر نیازی به انتظار صبح هنگام ارسال بلیط در اواخر شب برای رسیدن به نتیجه نیست. ما می توانیم بلافاصله برنامه را برای کار برداریم و به سرعت به یک راه حل برای مسئله برسیم.

دوست دارید چه کمک دیگری با استفاده از VDS از ما دریافت کنید؟
درباره آن در نظرات گروه VKontakte ما بنویسید: https://vk.com/timewebru

var ELEMENT_ID = 2756؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' سرورهای مجازی VDS Evo: پشتیبانی گسترده در سال 2018 '؛ var description =' سرورهای مجازی VDS Evo: پشتیبانی گسترده از VDS در سال 2018. VDS (سرور اختصاصی مجازی) سرور شخصی شما با قیمت میزبانی مشترک است. مجموعه نرم افزار را خودتان انتخاب می کنید (سیستم عامل ، … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: // timeweb .com / ru / about / news / 2756 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ && پاسخ. post_id) {} ​​دیگری {}})؛}