فهرست بستن

پشتیبانی گسترده از VPS / VDS – اخبار میزبانی وب Timeweb

پشتیبانی گسترده از VPS / VDS – اخبار میزبانی وب Timeweb

از لحاظ تاریخی ، استفاده از سرور مجازی (VPS / VDS) چیزی جالب و عرفانی تلقی می شد. شما توزیع لینوکس نصب شده ، دسترسی به کنسول و روت را دریافت کرده اید و سپس بدون امید به میزبان در یک سفر رایگان قرار گرفتید.

بله ، شما از یک سیستم انعطاف پذیر و مقیاس پذیر استفاده کرده اید که به تنظیمات شناخته شده برای هاستر بستگی ندارد. شما فقط می توانید تمام محیط لازم را برای پروژه خود قرار دهید ، فقط توسط منابع سیستم محدود می شوید. که تقریباً بلافاصله قابل افزایش است.

اما موانعی وجود داشت: برای همه مزایای VPS / VDS به دانش فنی و مهارت های اداری نیاز داشت.

ما برای VPS / VDS در سال 2017 چه کاری انجام دادیم؟ وقتی فن آوری ها هر روز توسعه می یابند و پروژه ها به بیش از میزبانی منظم نیاز دارند ، VPS / VDS بهترین راه حل برای میزبانی سایت ها ، انجمن ها ، درگاه های شلوغ یا از اینترنت بازدید کرد در آگوست 2017 ، تیم در Timeweb گام مهم دیگری به سمت ملاقات با مشتریان برداشت. پس از معرفی VPS / VDS با عملکرد بالا در KVM ، ما تعرفه هایی را برای کسانی آماده کرده ایم که به پیکربندی اثبات شده ای نیاز دارند و دیگر نیازی به تبدیل شدن به یک مرشد سخت افزار فنی یا کنسول ندارند. پانل های کنترل سرور سرویس را از میزبانی معمول پیچیده تر نمی کند. اگر از میزبانی خود پی بردید ، می توانید بر VPS / VDS Evo تسلط پیدا کنید. اکنون ما برای ملاقات با مشتری قدم جلو گذاشته و VPS / VDS را آسان تر کرده ایم!

اکنون ، بعنوان بخشی از خدمات ، گروه متخصصان ما تعدادی کار را برای پشتیبانی از استقرار پروژه های جدید در VPS / VDS و تشخیص مشکلات موجود انجام می دهند. ما محدود به لیست اقدامات نبودیم و بنابراین آماده هستیم تا با هر گونه مشکل کاربر خود آشنا شویم و برای یافتن راه حلی برای آن تلاش کنیم.

ما می توانیم سایت های شما را به میزبانی VPS / VDS منتقل کرده و سرور را پیکربندی کنیم. با تشخیص سیستم ، سایت ، گزارش ها و موارد دیگر ، به طور جامع عملکرد سایت را بر روی سرور تشخیص دهید. آنتی ویروس را نصب کرده و سیستم پشتیبان را پیکربندی کنید ، گواهینامه های SSL و موارد دیگر را نصب کنید.

با استفاده از سیستم نصب شده از پیش نصب شده ISPmanager ، VestaCP یا Bitrix 7 ، راحتی و سهولت مدیریت سرور و همچنین کمک رایگان از متخصصان ما دریافت خواهید کرد. مرکز راهنما که با دستورالعمل های جدید برای پیکربندی سرور ، پانل ها و سایت های میزبان پر شده است ، نیز در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. آیا این را از رقبای خود دیده اید؟

ما یک دوره برای مراقبت و کمک تعیین کردیم. و همه این کارها با هدف در دسترس قرار دادن خدمات برای هر شخص غیر روحانی انجام شد.

var ELEMENT_ID = 2754؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: درست})؛}؛ (تابع (d، s) ، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (ها) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "// connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = 'پشتیبانی گسترده VPS / VDS'؛ var description = 'از لحاظ تاریخی ، استفاده از سرور مجازی (VPS / VDS) چیزی جالب و عرفانی به حساب می آمد. شما توزیع لینوکس نصب شده ، دسترسی به کنسول و روت را دریافت کرده اید و سپس بدون امید به میزبان در یک سفر رایگان قرار گرفتید. بله ، شما انعطاف پذیر شدید … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com / ru / about / news / 2754 / '؛ FB.ui ({روش:' خبره '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ و & پاسخ.پست_ید) {} دیگری {}})؛}