فهرست بستن

پروژه جدید – Marketplace: ما در حل مشکلات پروژه های شما خارج از میزبان کمک می کنیم! – اخبار میزبانی وب Timeweb

پروژه جدید – Marketplace: ما در حل مشکلات پروژه های شما خارج از میزبان کمک می کنیم! – اخبار میزبانی وب Timeweb

ایجاد ، انتشار و نگهداری وب سایت یک فرایند پیچیده است که به دانش و مهارت های همه کاره نیاز دارد. علی رغم این واقعیت که ما در هر شرایط دشواری تمام تلاش خود را برای کمک به مشتریان خود انجام می دهیم ، وظایفی خارج از صلاحیت ما وجود دارد که فقط متخصصان کاملاً مختصر به حل آنها کمک می کنند. به منظور یافتن این متخصصان برای مشتریان خود ، ما یک پروژه آزمایشی – Marketplace ایجاد کرده ایم که در نوامبر سال جاری عرضه شد. Marketplace بخشی از انجمن است که اطلاعاتی را در مورد شرکای ما ارائه می دهد که خدمات مختلف مربوط به توسعه و پشتیبانی از پروژه های وب را ارائه می دهند. در صفحه هر یک از شرکا ، اطلاعات مختصری در مورد شرکت ، لیستی از انواع فعالیت هایی که این شرکت انجام می دهد و همچنین اطلاعات تماس: آدرس وب سایت ، ایمیل و شماره تلفن را پیدا خواهید کرد. با کمک کادرهای بررسی در صفحه اصلی Markeplace ، می توانید شرکت هایی را که فقط مطابق مشخصات انتخاب شده (یا چندین) کار می کنند ، مرتب و مرتب کنید.
Marketplace نوعی دایرکتوری است که در آن شرکایی را جمع کرده ایم که به ما اعتماد می کنند و می توانیم آنها را برای همکاری توصیه کنیم. این افراد متخصص
هستند که اکنون چندین سال است با ما کار می کنند و مشخصات کار ما را می دانند. با ایجاد Marketplace ، ما می خواستیم یافتن یک پیمانکار مطمئن که بتواند کارهای لازم را در سایت شما انجام دهد برای شما آسان تر شود. البته ، هم اکنون مبادلات مستقل زیادی وجود دارد که بیش از صد مدیر وب سایت خدمات خود را ارائه می دهند ، اما کار با چنین متخصصانی دام های خود را دارد که بر روند و نتیجه تأثیر منفی می گذارد. با همکاری با یک شریک پیشنهادی به عنوان پیمانکار ، می توانید طیف گسترده ای از خدمات را بدون نیاز به جستجوی افراد خاص برای انجام هر کار دریافت کنید. چگونه شریک زندگی خود شویم؟ برای ورود به Marketplace ، باید یک ایمیل به [email protected] ارسال کنید که حاوی اطلاعات زیر است:

  • نام شرکت شما.
  • انواع کارهای شرکت شما (لیست کامل انواع خدمات در صفحه اصلی Marketplace ذکر شده است).
  • شرح مختصری از شرکت شما: هنگامی که این شرکت تاسیس شد ، چه کاری انجام می دهد ، به چه دستاوردهایی افتخار می کنید ، یا چیز دیگری که قطعاً می خواهید درباره آن صحبت کنید.
  • جزئیات تماس: پیوند به وب سایت خود ، آدرس ایمیل ، تلفن ؛
  • svg logo.

اگر متخصص خصوصی (مدیر وب) هستید ، مشخصات خود را با نمونه کارها و یک داستان جالب درباره خودتان ارسال کنید.
var ELEMENT_ID = 1316؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = function () {FB. init ({appId: '582008518587559'، status: true، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d. getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "// connect.facebook.net/en_US/all.js"؛ fjs.parentNode.insertBefore ( js، fjs)؛} (سند ، 'اسکریپت' ، 'facebook-jssdk'))) ؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = 'پروژه جدید – بازار: ما به حل مشکلات پروژه های شما در خارج از میزبانی کمک می کنیم!'؛ var description = 'ایجاد ، انتشار و نگهداری وب سایت فرایند آسانی نیست که به دانش و مهارت های همه کاره نیاز داشته باشد. اگرچه ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در هر شرایط دشوار به مشتریان خود کمک کنیم ، وظایفی وجود دارد … "؛ var share_image = 'http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp .png"؛ var share_url = 'http: //timeweb.com/en/about/news/1316/'؛ FB.ui ({روش: 'خوراک' ، نام: نام_ محصول ، لینک: share_url ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، تابع (پاسخ) {if (پاسخ && answer.post_id) {} ​​دیگری {}})؛}