فهرست بستن

پاداش خود را به راحتی و از طریق Yandex.Money دریافت کنید

پاداش خود را به راحتی و از طریق Yandex.Money دریافت کنید

اکنون مدیران وب می توانند برای برداشتن پاداش خود از سیستم پرداخت محبوب Yandex.Money در صفحه کنترل Timeweb استفاده کنند. گزینه جدید برای افراد ، شهروندان فدراسیون روسیه و اتباع خارجی در دسترس است.

در بخش "من یک ایده دارم!" از صفحه کنترل ، که برای ارسال و بحث در مورد پیشنهادات کار با Timeweb استفاده می شود ، یکی از شرکای ما پیشنهاد کرد که سیستم پرداخت Yandex.Money را به عنوان روش برداشت وجوه اضافه کنید. این ایده توسط تعداد قابل توجهی از مدیران وب پشتیبانی شد که بر اساس آن شرکت تصمیم گرفت پروژه ای را برای گسترش مجموعه روشهای برداشت پاداش اجرا کند. اکنون شرکای ما فرصت انتقال وجوه را به روشی راحت و سریع دیگر دارند.

استفاده از سیستم پرداخت در صفحه کنترل بسیار آسان است:

  • لازم است به بخش "پرداختها" بروید
  • در لیست روشهای موجود برای برداشت ، گزینه "به کیف پول Yandex.Money" را انتخاب کنید
  • اگر داده های انتقال قبلا مشخص نشده بود ، سیستم مدیر وب را با فرم اضافه کردن جزئیات پرداخت به صفحه می فرستد
  • پس از تشکیل درخواست پرداخت ، مبلغ ظرف یک روز منتقل می شود

توانایی برداشت وجوه از طریق Yandex. پول باعث می شود روند دریافت حق الزحمه برای شرکای Timeweb حتی راحت تر و کار با این شرکت سریعتر و از نظر فنی پیشرفته تر خواهد بود.

در طول یک سال و نیم گذشته ، ما کارهای قابل توجهی را با برنامه مدیر وب سایت خود انجام داده ایم – این جذابیت ، ساده و پایدارتر شده است.

فقط

برای شروع درآمد ، فقط باید چند مرحله ثبت نام ساده را طی کنید و کیف پول WebMoney یا Yandex.Money خود را مشخص کنید. اکنون دریافت جایزه برای شما دشوار نخواهد بود.

سودآورترین

ما در کل دوره کاربری که توسط شما جذب می شود ، حداکثر 40 درصد از پرداخت مشتری را ارائه می دهیم. همچنین ، شما می توانید 10٪ از پرداخت های مشتریان وب مستری را که جذب کرده اید ، دریافت کنید.

به موقع و پایدار

ما همیشه دریافت حق الزحمه را به طور کامل تضمین می کنیم ، و در صورت نیاز به آن ، پرداخت در روز کاری بعد از درخواست شما انجام می شود.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مدیران سایت از کار با ما راحت باشند. برای این منظور ، ما به طور ویژه یک کنترل پنل مناسب ایجاد کرده ایم ، و انواع مواد تبلیغاتی به شما امکان می دهد مشتری بهتر جذب کنید.

توصیه ما بسیار آسان است – شرکت ما پیشرو در بازار میزبانی روسیه است.

ما خوشحال خواهیم شد که به تمام سوالات از طریق ایمیل پاسخ دهیم: [email protected]

var ELEMENT_ID = 1097؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' پاداش خود را به راحتی و از طریق Yandex.Money دریافت کنید '؛ var description =' اکنون وب مسترها می توانند از سیستم پرداخت محبوب Yandex.Money در صفحه کنترل Timeweb برای برداشتن جوایز خود استفاده کنند. گزینه جدید برای افراد ، شهروندان فدراسیون روسیه و اتباع خارجی در دسترس است. در بخش داشبورد "من یک ایده دارم!" کدام … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: / /timeweb.com/fa/about/news/1097 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، شرح: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ && answer.post_id) {} ​​دیگری {}})؛}