فهرست بستن

نسخه جدید PHP ، شکلک ، پیشنهادات – اخبار میزبانی وب Timeweb

نسخه جدید PHP ، شکلک ، پیشنهادات – اخبار میزبانی وب Timeweb

اغلب مشتریان ما ایده هایی را برای بهبود خدمات Timeweb به اشتراک می گذارند. و ما ، به عنوان یک تیم ، گوش می دهیم ، زیرا لذت استفاده از میزبانی در اولویت ما است. طی چند ماه گذشته ، ما:
– Emoji را در بلیط ها اجرا کردیم تا بتوانید احساسات خود را بیان کنید.
– پشتیبانی گسترده از دارندگان VDS. متخصصان ما آماده هستند تا با هر گونه مشکل کاربر ما آشنا شوند و سعی می کنند برای آن راه حلی پیدا کنند.
– PHP 7.1. اکنون سایت های شما حتی سریعتر خواهند شد. همچنین در کشور ما ، برخی از قوانین قانونی برای کار با شما تغییر کرده است ، بنابراین امروز ما نسخه جدیدی از پیشنهادات و قراردادها را در وب سایت خود منتشر کردیم. برای اهداف اطلاعات و مرجع و تبلیغات و خدمات اطلاعاتی متن کامل اسناد را می توان در پیوندها یافت:
– قراردادهای ارائه خدمات.
– پیشنهاد عمومی برای افراد
– پیشنهاد عمومی برای اشخاص حقوقی. بنابراین ، ما باید تشریفات قانونی را رعایت کنیم و رضایت آگاهانه شما را از تغییرات ، که در ادامه استفاده از خدمات ما است ، کسب کنیم. در صورت عدم توافق با تغییرات فوق ، می توانید این موضوع را به روش پیش بینی شده در بخشهای 5 و 9 قرارداد (پیشنهاد) به ما اطلاع دهید.
ما به رضایت شما نیاز داریم تا بتوانیم تعرفه های جدید را به شما اطلاع دهیم ، پایان تعادل ، کار تعمیر و نگهداری و بقیه اطلاعات مهم برای ما. از اینکه در کنار ما بودید متشکریم!
var ELEMENT_ID = 2567؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' نسخه جدید PHP ، emoji ، پیشنهادات '؛ var description =' مشتریان ما اغلب ایده هایی را برای بهبود خدمات Timeweb به اشتراک می گذارند. و ما ، به عنوان یک تیم ، گوش می دهیم ، زیرا لذت استفاده از هاستینگ اولویت ما است. طی چند ماه گذشته ، موارد زیر را پیاده سازی کرده ایم: – شکلک در بلیط ها به گونه ای که شما … »؛ var share_image = 'http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png' ؛ var share_url = 'http://timeweb.com/ru/about/news/2567/'؛FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، لینک: share_url ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {if (پاسخ && answer.post_id) {} ​​دیگری {}})؛}