فهرست بستن

مریم از عدالت (سعادت) آزمت سعید می خواهد که خود را از تحقیقات Broadsheet – پاکستان معاف کند

مریم از عدالت (سعادت) آزمت سعید می خواهد که خود را از تحقیقات Broadsheet – پاکستان معاف کند

لاهور: مریم نواز معاون رئیس اتحادیه مسلمانان لیگ نواز (PML-N) روز چهارشنبه به عدالت (ع) آزمت سعید توصیه کرد که از سمت خود به عنوان رئیس کمیته تحقیق در مورد رسوایی بورادشیت کناره گیری کند.

وی پس از ملاقات با برادران خوخار در خانه آنها با رسانه ها ، ادعا كرد ، با اشاره به پرونده پاناما لیكس علیه نواز شریف ، نخست وزیر سابق ، كه عدالت آزمت سعید بخشی از توطئه علیه دولت منتخب وقت بود.

اقدام تخریب بخشهایی از کاخ خوخار در شهرک جوهر لاهور را محکوم کرد و ادعا کرد که عمران خان نخست وزیر (نخست وزیر) شخصاً این عملیات را رصد می کند.

مریم نواز به رهبران دولت تحریک انصاف پاکستان (PTI) توصیه کرده است که به جای PML-N روی کارهای خودشان تمرکز کنند. وی افزود: "کسانی که همیشه از نخست وزیر سابق نواز شریف حمایت کرده اند مورد انتقام گیری سیاسی قرار می گیرند."

وی گفت: "کسانی که نخست وزیر خانه و پاکستان را اشغال کرده اند بزرگترین مافیا هستند." وی در ادامه گفت که کسانی که نخست وزیر خانه و پاکستان را اشغال کرده اند بزرگترین مافیا هستند.

وی گفت PTI یک حزب یک نفره است و رسوایی های فساد دولت فعلی برملا می شود.

مریم نواز گفت ، هر حزب سیاسی در جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) وظیفه و دستور کار خود را دارد. PDM اتحادی از احزاب مخالف برای اجرای کارزار علیه دولت PTI است.

وی تصریح کرد ، دولت تحریک انصاف پاکستان (PTI) در تقسیم احزاب مخالف موفق نخواهد شد.

معاون رئیس جمهور PML-N در پاسخ به س questionالی گفت که در جلسه PDM در مورد عدم اعتماد به نفس نخست وزیر بحث خواهد شد. وی افزود ، رئیس حزب مردم پاکستان (PPP) بلالو بوتو پیشنهادات خود را در این جلسه ارائه خواهد کرد.

مریم نواز در ادامه گفت که دولت PTI به دلیل سیاست های ناکارآمد و رهبران بی کفایت قادر به تکمیل پنج سال خود نخواهد بود. NNI