فهرست بستن

ما یک نوآوری گسترده در VDS داریم. – اخبار میزبانی وب Timeweb

ما یک نوآوری گسترده در VDS داریم. – اخبار میزبانی وب Timeweb

ما همچنان به طور مداوم خدمات خود را بهبود می بخشیم تا آنها را برای مشتریان خود راحت تر کنیم.

اکنون هنگام سفارش VDS ، شما امکان انتخاب نرم افزار را دارید و به طور خودکار بر روی سرور شما نصب می شود.

بنابراین ، شروع کار با VDS را برای مشتریان خود آسان می کنیم. اکنون نیازی به نصب و پیکربندی نرم افزار مورد نیاز خود نخواهید داشت.

چه نرم افزاری را می توان به طور خودکار نصب کرد؟

– LAMP (Linux ، Apache ، MySQL ، PHP) + Nginx ؛

– ISPmanager ؛

– DockerUI ؛

– GitLab.

تحت چه شرایطی می توانید از این سرویس استفاده کنید؟

– به طور خودکار هنگام سفارش سرور از سایت ؛

– هنگام ایجاد یک سرور جدید در PU ؛

– هنگام نصب مجدد سیستم عامل بر روی سرور موجود.

اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار

LAMP (Linux ، Apache ، MySQL ، PHP) یک مجموعه نرم افزاری منبع باز است که به طور معمول برای نمایش وب سایت های پویا و برنامه های وب بر روی سرور نصب می شود. LAMP به نام اولین حروف سازنده آن نامگذاری شده است: Linux ، Apache ، MySQL ، PHP. با استفاده از این م componentsلفه هایی که در اختیار دارید ، قادر به ایجاد و کار در پروژه های وب خواهید بود.

Nginx یک سرور HTTP و سرور پروکسی معکوس است. به عنوان یک قاعده ، همراه با Apache استفاده می شود ، جایی که NGINX در f ront-end به عنوان سرور حافظه پنهان استفاده می شود ، بار اصلی را تحویل می گیرد ، اطلاعات را از حافظه پنهان می دهد ، درخواست های دریافتی از مشتری را پردازش کرده و به Apache ارسال می کند. Apache درگیر back-end است ، با م dynamicلفه پویای پروژه کار می کند ، صفحه ای را برای انتقال آن به حافظه نهان NGINX مونتاژ می کند. با تشکر از این لینک ، بار سرور کاهش می یابد

ISPmanager محبوب ترین صفحه کنترل وب سرور از طریق یک رابط وب ساده و بصری است. عملیات پایه مدیریت سرور ، مانند ایجاد کاربر ، سایت ، دامنه ، صندوق پستی ، با چند کلیک ماوس انجام می شود.

لازم به ذکر است که ISPmanager یک کنترل پنل پرداخت شده است. اما 14 روز اول استفاده از آن رایگان است.

DockerUI – نرم افزار برای خودکار سازی استقرار و مدیریت برنامه های در یک محیط مجازی شده. به شما اجازه می دهد تا یک برنامه کاربردی را با تمام محیط و وابستگی های آن در ظرفی که می تواند به هر سیستمی با پشتیبانی از گروههای هسته منتقل شود ، بسته بندی کنید. علاوه بر این ، محیطی را برای مدیریت کانتینرها از طریق یک رابط وب فراهم می کند.

GitLab – یک راه حل منبع باز برای میزبانی پروژه های IT و یک چرخه کامل از توسعه همکاری. بر اساس سیستم کنترل نسخه Git. GitLab برای سازماندهی توسعه تیم در پروژه های مختلف عالی است. این راه حل از ایجاد پشتیبانی از ایجاد پروژه های مستقل ، رسیدگی به درخواست های كد ، جستجو بر اساس شاخه ها و برچسب ها ، نظارت بر تغییرات ، تجزیه و تحلیل بصری تفاوت بین نسخه های كد ، كنترل دسترسی چند سطح ، ردیابی اشكال ، Wiki ، ارائه دهنده شعبه مخزن و موارد دیگر بیشتر.
var ELEMENT_ID = 1646؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (ها) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' ما یک نوآوری گسترده در VDS داریم. '؛ Var description =' ما به طور مداوم خدمات خود را بهبود می بخشیم: برای راحتی بیشتر آنها برای مشتریان. اکنون ، هنگام سفارش VDS ، شما امکان انتخاب نرم افزار را دارید و به طور خودکار بر روی سرور شما نصب می شود. این کار شروع را ساده می کند … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com/ru / about / news / 1646 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: توضیحات} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ و & پاسخ.پست_ید) { } دیگری {}})؛}