فهرست بستن

لغو بلیط ، پاسخ در حالت چت! – اخبار میزبانی وب Timeweb

لغو بلیط ، پاسخ در حالت چت! – اخبار میزبانی وب Timeweb

چه مدت طول می کشد تا یک بلیط در صفحه کنترل ایجاد کنید؟ آیا از کامپیوتر دور است یا اینترنت وجود ندارد؟

Timeweb یک برنامه تلفن همراه برای مدیریت میزبانی مشترک در جایی که پشتیبانی در زمان واقعی پاسخ می دهد ، منتشر کرده است!

برنامه نصب شده در تلفن هوشمند شما امکان برقراری ارتباط مستقیم با پشتیبانی فنی را از طریق چت آنلاین فراهم می کند و این دقیقاً همان عملکردی است که کاربران درخواست کرده اند. پس از ارسال سوال وی ، کاربر گفتگویی را با یک مشاور در یک چت آنلاین آغاز می کند ، وی در زمان واقعی به او پاسخ می دهد ، که در مقایسه با پاسخگویی مطلوب از ایجاد بلیط از طریق کنترل پنل میزبانی ، مقایسه می شود. علاوه بر مشاوره های گفتگوی آنلاین ، مشتریان همچنین می توانند اعلان های PUSH را درباره اخبار و تبلیغات مهم شرکت دریافت کنند.

این برنامه جدید همچنین به شما امکان می دهد دامنه ها را از تلفن همراه خود ، بدون در نظر گرفتن موقعیت کاربر ، مدیریت کنید. این امکان را برای مشتریان Timeweb فراهم می کند تا تحرک بیشتری داشته باشند: در هر زمان برای دریافت اطلاعات مربوط به عملکرد پایدار میزبانی ، ردیابی ترافیک به وب سایت خود ، تهیه نسخه پشتیبان ، دریافت اطلاعات مربوط به برنامه تعرفه و وضعیت حساب و حتی ثبت دامنه ها.

برای نصب برنامه جدید Timeweb در دستگاه تلفن همراه خود ، آن را از Google Play یا App Store بارگیری کنید. در هر زمان و در هر زمان از برنامه استفاده کنید – سطح جدیدی از خدمات ما را آزمایش کنید.

آیا آماده هستید که ما را آزمایش کنید؟

var ELEMENT_ID = 1261؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' برنامه جدید تلفن همراه از Timeweb: لغو بلیط ، پاسخ دادن در حالت گپ! '؛ var description =' ایجاد یک بلیط در کنترل پنل چقدر طول می کشد؟ آیا با کامپیوتر فاصله زیادی دارد یا اینترنت وجود ندارد؟ Timeweb یک برنامه تلفن همراه برای مدیریت میزبانی مشترک در جایی که پشتیبانی در زمان واقعی پاسخ می دهد ، منتشر کرده است! برنامه نصب شده بر روی تلفن هوشمند شما به شما امکان گپ زدن را می دهد … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: // timeweb .com / ru / about / news / 1261 / '؛ FB.ui ({روش:' خبره '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ && پاسخ. post_id) {} ​​دیگری {}})؛}