فهرست بستن

صفحه کنترل جدید برای مدیران وب – اخبار میزبانی وب Timeweb

صفحه کنترل جدید برای مدیران وب – اخبار میزبانی وب Timeweb

خبر خوب برای شرکای ما: اکنون یک صفحه کنترل به روز شده دارید. ما یک طراحی کاملاً جدید ایجاد کردیم ، قابلیت استفاده از رابط کاربری را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیدیم و همچنین بسیاری از آمار دقیق و اطلاعات دقیق مورد نظر شما را از ما اضافه کردیم.
بخش به روز شده "آمار" و بخش جدید "کاربران" به شما کمک می کند تا با اطمینان از اینکه چند مشتری از کجا آمده و بدانید. علاوه بر این ، بخشهای اصلاح شده "نرخ بهره" و "اقلام تعهدی" امکان کنترل دقیق درآمد را فراهم می کند: هر روبل در نظر گرفته خواهد شد!
ما به سهولت استفاده از پانل جدید توجه ویژه ای می کنیم: مکان هر عنصر با دقت بررسی شده است و فناوری Single Page Application کار شما را تا حد ممکن راحت می کند. علاوه بر این ، ما از نظر کیفی دوباره طراحی را انجام داده ایم: سبک تر و مدرن تر شده است.
ما تلاش می کنیم مدرن ترین و راحت ترین ابزار را در اختیار شرکای خود قرار دهیم. علاوه بر این ، نظر کاربران ما برای ما بسیار مهم است – ما نظرات شما را دوست داریم.
با یک کنترل پنل راحت جدید ، به کاربران جدید مراجعه کنید ، پرداخت های آنها را ردیابی کنید و درآمد بیشتری کسب کنید!

var ELEMENT_ID = 368؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' کنترل پنل جدید برای مدیران وب '؛ var description =' خبر خوب برای شرکای ما: اکنون شما یک کنترل پنل به روز شده دارید. ما یک طراحی کاملاً جدید ایجاد کردیم ، قابلیت استفاده از رابط کاربری را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیدیم ، همچنین بسیاری از آمار دقیق و اطلاعات دقیق درباره آنها را به شما افزودیم … "؛ var share_image = 'http: //timeweb.com/upload/resize_cache/ iblock / 51b / 140_140_1 /br-site-main-800×455.png'؛var share_url = 'http: //timeweb.com/fa/about/news/368/'؛ FB.ui ({روش: 'خوراک' ، نام: نام_ محصول ، پیوند: share_url ، تصویر: share_image ، توضیحات: توضیحات} ، عملکرد (پاسخ) {if (پاسخ && answer.post_id) {} ​​دیگری {}})؛}