فهرست بستن

سایت جدید Timeweb – ایده آل در سادگی! – اخبار میزبانی وب Timeweb

سایت جدید Timeweb – ایده آل در سادگی! – اخبار میزبانی وب Timeweb

ما خوشحالیم که این واقعه شاد را با شما به اشتراک می گذاریم!
با یک سایت کاملاً متفاوت که بهترین ایده های ما را در بر می گیرد ، سایت جدید Timeweb.com آشنا شوید!

 neswsite.png
اصول اساسی ما که سایت بر اساس آن ساخته شده ، ساده ، شیک و باز است.
فقط استفاده کنید
مفهوم سایت جدید حداکثر راحتی کار با آن است. اگر می خواهید همه چیز را در مورد خدمات بدانید ، آنها را مقایسه کنید ، با پشتیبانی تماس بگیرید یا پرداختی انجام دهید – می توانید این کار را با یک کلیک انجام دهید.
طراحی شیک
طراحی سایت جدید باعث افتخار ماست! لاکونیک ، گرم و تمیز شده است. ما کاملاً به دقت در مورد رنگها ، اشکال و موقعیت های هر عنصر فکر کرده ایم. سایت جدید پر از عکسها و تصاویر زنده است. این کار کار با سایت را بصری و جالب می کند.
باز و صادقانه
این اصل در کار شرکت ما نهفته است. سایت جدید بازتابی از آن است. تمام اطلاعات مربوط به خدمات ، قوانین میزبانی ما بدون ستاره و پاورقی آورده شده است. درباره صفحه ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید – ما عکس رهبران خود را ارسال کرده ایم.

ما تلاش می کنیم بهترین ارائه دهنده میزبانی باشیم. ما یک صفحه جداگانه ایجاد کرده ایم که مزایای اصلی ما در آن منعکس می شود ، اکنون انتخاب ما برای شما حتی ساده تر شده است =))
سایت جدید Timeweb بر اساس پلت فرم پیشرفته "1C-Bitrix" ایجاد شده است و طرح سازگار به شما امکان می دهد در هر دستگاهی به راحتی با سایت کار کنید.
راه اندازی یک وب سایت جدید مرحله مهمی در توسعه شرکت ما است. ما اطمینان داریم که شما یک تجربه شگفت انگیز با او خواهید داشت!
خوش آمدی!
var ELEMENT_ID = 223؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = وب سایت جدید Timeweb برای سادگی بسیار مناسب است! '؛ Var description =' ما خوشحالیم که یک اتفاق شاد را با شما به اشتراک می گذاریم! با یک وب سایت کاملا متفاوت که بهترین ایده های ماست ، وب سایت جدید Timeweb.com آشنا شوید! اصول اساسی ما که سایت بر اساس آن ساخته شده ، ساده ، شیک و باز است. فقط از مفهوم سایت جدید استفاده کنید … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com/ru / about / news / 223 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: توضیحات} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ && پاسخ.post_id) {} دیگری {}})؛}