فهرست بستن

ساخت یک مجموعه کامل VDS برای کار با وردپرس! – اخبار میزبانی وب Timeweb

ساخت یک مجموعه کامل VDS برای کار با وردپرس! – اخبار میزبانی وب Timeweb

سلام ما روی VDS بسیار کار می کنیم: ماژول ها را به صفحه اضافه می کنیم ، لیست نرم افزارهای از پیش نصب شده را گسترش می دهیم ، پشتیبانی را آموزش می دهیم تا با ابزارهای جدید کار کنیم.

اکنون هدف ما ایجاد یک مجموعه VDS ایده آل برای CMS WordPress است: به طوری که وبلاگها فوراً بارگیری می شوند و درگاه های بزرگ و فروشگاه های آنلاین در WooCommerce می توانند از پس ترافیک بهمن برآیند.

و ما از توسعه دهندگان ، مسئولان وب و کارشناسان WP دعوت می کنیم تا در ایجاد ساختاری کاملاً بومی برای وردپرس شرکت کنند!


چه چیزی می توانید دریافت کنید؟

ما به همه شرکت کننده هایی که مجامع و دستورالعمل های خود را ارائه داده اند ، یک مجموعه سوغاتی از Timeweb خواهیم داد و برنده یک ژاکت مارک دار و یک جایزه ویژه – یک سال ارسال رایگان در VDS Timeweb – دریافت می کند!

چرا این مفید است؟

با دریافت چنین مجلسی ، دیگر لازم نیست به این فکر کنید که آیا مجمع بهینه را برای میزبانی سایت انتخاب کرده اید: ما خودمان عملکرد را مقایسه می کنیم ، نتایج را نشان می دهیم و بهترین را نام می بریم.

مطمئن خواهید بود که تمام نرم افزارها از قبل روی سرور نصب شده اند که باید بصورت پیش فرض باشد: wp-cli console helper، git، آهنگساز و …

چگونه می توانم درگیر شوم؟
1. ثبت نام کنید و ورود خود را از طریق پست الکترونیکی برای مدیر ما ارسال کنید – ما به شما 14 روز تست رایگان می دهیم.

2. سرور را راه اندازی کرده و آن را برای کار بهینه CMS وردپرس پیکربندی کنید. انتخاب سیستم عامل و محیط با شماست.

3. راهنمای گام به گام برای نصب تمام نرم افزارهایی که در سرور استفاده می کنید ، تهیه کنید. برای میزبانی از آن می توانید از وبلاگ خود یا انجمن ما استفاده کنید.

4. داده های اتصال به سرور و پیوند به راهنما را برای ما ارسال کنید – ما پیکربندی های شرکت کنندگان را با استفاده از معیارهای عمومی مقایسه می کنیم و برنده ای را که یک سال میزبانی رایگان در یکی از تعرفه های VDS دریافت می کند شناسایی خواهیم کرد: از بودجه سنسی برتر با عملکرد بالا.

بعدی چیست؟

در مرحله بعدی ، ما مجمع را بر اساس برنده پیشنهادی مونتاژ می کنیم و آن را به لیست نرم افزارهای از پیش نصب شده معرفی می کنیم: با سفارش VDS از Timeweb برای میزبانی پروژه ، مطمئن خواهید بود که مجموعه انتخاب شده برای وردپرس بهینه است.

ما همچنین مجموع ، اسامی برندگان و نتایج مقایسه عملکرد بین مجامع ایجاد شده توسط شرکت کنندگان را منتشر خواهیم کرد!

آیا تصمیم دارید شرکت کنید؟ فقط برای ما بنویسید!
var ELEMENT_ID = 2833؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' قرار دادن VDS کنار هم: ساخت VDS بی نقص برای کار با وردپرس! '؛ Var description =' سلام! ما روی VDS بسیار کار می کنیم: ماژول ها را به صفحه اضافه می کنیم ، لیست نرم افزارهای از پیش نصب شده را گسترش می دهیم ، پشتیبانی را آموزش می دهیم تا با ابزارهای جدید کار کنیم. اکنون هدف ما ایجاد یک مجموعه VDS ایده آل برای CMS WordPress است: به طوری که وبلاگها فوراً بارگیری شوند و پورتال های بزرگ … "؛ var share_image = 'http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb- sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com/ru/about/news/2833/ '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: اشتراک_ تصویر ، توضیحات: توضیحات} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخگویی و& پاسخ.پست_ید) {} دیگری {}})؛}