فهرست بستن

ثبت گزارش از پنل میزبان – میزبان اخبار Timeweb

ثبت گزارش از پنل میزبان – میزبان اخبار Timeweb

اگر مشتری طولانی مدت ما هستید ، احتمالاً زمان هایی را به یاد می آورید که برای سفارش ثبت گزارش های وب سایت مجبور به ارسال نامه به پشتیبانی فنی بودید. یا خودتان از پنل میزبان یک لاگ تهیه کنید.

اکنون روش کار را ساده کرده ایم. برای دریافت گزارش های مربوط به عملکرد سرور ، کافیست به قسمت "Logs" در پنل میزبان بروید و نوع دلخواه ورود به سیستم و همچنین دوره مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

با این روش می توانید دریافت کنید:

  • Apache (access_log و error_log) ؛
  • Qmail (سیاهههای مربوط به ارسال نامه از سرور) ؛
  • سیاهههای مربوط به دسترسی FTP / SSH.

هنگام سفارش ، نوع ورود به سیستم مورد نیاز و مورد نیاز را انتخاب می کنید دوره ، پس از آن بایگانی با گزارش به طور خودکار ایجاد می شود ، و می توانید آن را از پیوند ارسال شده به صندوق پستی تماس با حساب بارگیری کنید.

پیوند موجود در نامه 24 ساعت معتبر خواهد بود. اگر در این مدت موفق به بارگیری گزارش نشده اید ، باید دوباره آن را سفارش دهید.

نحوه خواندن صحیح سیاهههای مربوط به میزبانی Timeweb

گزارش های بیشتری لازم است!

چندین نوع ورود به سیستم دیگر در صورت درخواست به تیم پشتیبانی ارائه می شود:

  • cron logs؛
  • SMTP / Exim logs؛
  • logs login logs.

برای دریافت گزارش ها ، درخواست را از طریق فرم موجود در بخش "پشتیبانی" ارسال کنید ، در آن مشخص کنید:

  • نوع ورود به سیستم مورد نیاز است ؛
  • دوره ای که سیاهههای مربوط به آن مورد نیاز است (به طور پیش فرض سیاههها برای یک ماه بارگیری می شوند). گزارش ها را می توان با دقت یک روز تهیه کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد رایگان جدید "ثبت گزارش ها"

var ELEMENT_ID = 2685؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' سرویس جدید: سفارش سیاهههای مربوط به میزبانی میزبان '؛ var description =' اگر مشتری طولانی مدت ما هستید ، احتمالاً زمانهایی را به یاد می آورید که برای سفارش ثبت درخواستها به وب سایت باید برای پشتیبانی فنی نامه می نوشتید. یا خودتان از پنل میزبان یک لاگ تهیه کنید. اکنون روش کار را ساده کرده ایم. برای … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com/ru/about/news / 2685 / '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: توضیحات} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ و & پاسخ.پست_ید) {} دیگری {}})؛}