فهرست بستن

به وب سایت خود بیاموزید که با شتاب دهنده وب سایت پرواز کند! – اخبار میزبانی وب Timeweb

به وب سایت خود بیاموزید که با شتاب دهنده وب سایت پرواز کند! – اخبار میزبانی وب Timeweb

ما یک سرویس الحاقی جدید "Site Accelerator" (سایت شتاب دهنده) ایجاد کرده ایم که باعث بارگیری سریعتر سایت شما می شود و ارزیابی آن را در روند رتبه بندی توسط موتورهای جستجو بهبود می بخشد.

شتاب دهنده سایت عناصر سایت شما را بهینه می کند و در نتیجه زمان بارگیری کاهش می یابد. این مورد توسط Yandex و Google در نظر گرفته می شود ، زیرا طبق الگوریتم های آنها ، سرعت بارگذاری سایت هنگام تعیین موقعیت آن در نتایج جستجو در نظر گرفته می شود.

شتاب دهنده وب سایت به شما اجازه می دهد:

 • فشرده سازی تصاویر در حال پرواز بدون افت کیفیت

 • فشرده سازی پرونده های CSS و JavaScript

 • نظرات و فضاهای غیرضروری را از کد HTML حذف کنید

 • با انتقال بلوک های بزرگ JavaScript و CSS از یک سند HTML به یک فایل جداگانه ، جاوا اسکریپت و CSS را ذخیره کنید و آن را در آن قرار دهید.

 • فشرده سازی کد HTML

 • بلوک های سبک CSS را ترکیب کنید

 • بلوک های JavaScript را ترکیب کنید

 • زمان ذخیره سازی برای JavaScript ، CSS و تصاویر را افزایش دهید

 • اجرای کد JavaScript را به تأخیر بیندازید تا محتوای اصلی بارگیری شود

 • برای نمایش سریعتر قسمت قابل مشاهده صفحه سایت ، سبک های CSS را بالاتر از JavaScript قرار دهید

  شما می توانید از "شتاب دهنده سایت" فقط در بخش مربوطه به صفحه کنترل به روز شده خود استفاده کنید. این سرویس برای تعرفه های میزبانی مجازی Year +، Optimo +، Century +، ​​Millennium +، 2xYear، 2xOptimo، 2xCentury، 2xMillennium در دسترس است.

var ELEMENT_ID = 1112؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FBI .init ({'582008518587559'، وضعیت: true، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (ها) [0]؛ if (d.getElementById) (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "// connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js ، fjs)؛} (سند ، "اسکریپت" ، "facebook-jssdk"))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = 'به سایت خود آموزش دهید تا با شتاب دهنده سایت پرواز کند!'؛ var description = 'ما یک افزودنی جدید ایجاد کرده ایم بر روی سرویس "Site Accelerator" ، که باعث بارگذاری سریعتر سایت شما می شود و باعث بهبود رتبه بندی در روند رتبه بندی توسط موتورهای جستجو می شود. Accelerator سایت عناصر سایت شما را بهینه می کند و در نتیجه زمان آن را کاهش می دهد … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http : //timeweb.com/ru/about/news/1112/ '؛ FB.ui ({روش:' خوراک '، نام: نام_ محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) { if (پاسخ && answer.post_id) {} ​​دیگری {}})؛}