فهرست بستن

بهترین ردیاب های GPS پنهان (راهنمای بررسی و خرید) در سال 2020

بهترین ردیاب های GPS پنهان (راهنمای بررسی و خرید) در سال 2020

چرا یک ردیاب GPS پنهان بخرید

 • از موقعیت مکانی وسیله نقلیه خود مطلع شوید. بیش از هر چیز دیگری ، ردیاب اتومبیل مینی به شما امکان می دهد از هر مکانی که هستید مکان خودروی خود را بدانید. از آنجا که بسیاری از ردیاب ها با اتصال داده مداوم کار می کنند ، شما می توانید به راحتی اطلاعات مکان را بصورت آنلاین یا از طریق برنامه در هر زمان که بخواهید جستجو کنید. این یک روش عالی برای نگه داشتن زبانه ها در وسیله نقلیه شما است که در حضور جسمی نیستید.
 • عادت های رانندگی را کنترل کنید. برای کارمندان ، رانندگان ابتدایی ، عزیزان یا فقط برای کنجکاوی خود ، نظارت بر عادت های رانندگی می تواند اطلاعات مهمی در مورد نحوه استفاده از اتومبیل شما فراهم کند. بسیاری از ردیاب ها علاوه بر محل قرارگیری وسیله نقلیه ، از جمله سرعت و ترمزگیری ، اطلاعات دیگری را نیز ثبت خواهند کرد. به عنوان مثال ، برای رانندگان جدید ، این می تواند یک روش عالی برای نگه داشتن زبانه ها در مورد چگونگی رانندگی و عادت هایی باشد که ممکن است در صورت عدم نیاز به اصلاح اصلاح شود.
 • آرامش خاطر. در مورد احساس امنیت که ردیاب GPS پنهان می تواند هنگام جلوگیری یا رسیدگی به تلاش برای سرقت وسیله نقلیه با ردیابی وسیله نقلیه ، چیزی برای گفتن وجود دارد. از آنجا که نمی توان به طور شبانه روزی مراقب وسیله نقلیه خود بود و نگه داشتن دوربین روی آن در هر زمان پارک شده بسیار ناخوشایند است ، ردیاب GPS در زمان واقعی بهترین راه برای نگه داشتن هرچه بیشتر زبانه ها روی وسیله نقلیه است. [19659004] انواع پنهان GPS TrackersPassive ابتدایی ترین شکل دستگاه ردیابی GPS ردیاب غیرفعال است. این یک ردیاب است که هیچ اتصال داده مداوم برای انتقال اطلاعات به یک وب سایت یا برنامه ندارد. در نتیجه ، به راحتی اطلاعاتی را که می توانید در هر زمان که بخواهید با رایانه بارگیری کنید ثبت می کند. اینها از مزیت ماندگاری بیشتر باتری برخوردار هستند اما پیگیری وسایل نقلیه را دشوار می کنند ، به خصوص اگر سرقت شده باشند. بنابراین ، این نوع به عنوان راهی برای نظارت بر عادت های رانندگی بیشتر از هر چیز بهتر استفاده می شود. فعال اگر می خواهید به طور واقعی وسیله نقلیه خود را کنترل کنید ، به یک ردیاب فعال GPS نیاز خواهید داشت. این نوع برای انتقال داده ها در فواصل منظم ، از اتصال داده مداوم ، معمولاً از طریق اتصال داده 3G GPS یا 2G GPS استفاده می کند. فواصل مکررتر می تواند باعث کاهش عمر باتری شود ، اما اتصال مداوم باعث می شود که زبانه ها در هر زمان که بخواهید بر روی وسیله نقلیه خود نگه دارید. مارک های برتر ردیاب GPS پنهان SpyTec به عنوان یک تامین کننده تجهیزات دنده نظارت ویژه ، SpyTec برخی از محصولات تاریخچه را توسعه می دهد که قرار است محرمانه باشد. و دور از چشم در حالی که برخی از چرخ دنده های آن می تواند برای اهداف پلیدتر مورد استفاده قرار گیرد ، جذابیت اصلی محصولات این شرکت ، به ویژه ردیاب های GPS آن ، استفاده ساده و روزمره است. به همین دلیل ردیاب های استفاده عمومی مانند STI_GL300 برای استفاده در وسایل نقلیه مناسب هستند: آنها کوچک هستند و تقریباً در هر جایی مناسب هستند. LandAirSeaLandAirSea یکی از معدود شرکت هایی است که تمرکز خود را برای تولید محصولات ردیابی GPS برای استفاده در وسایل نقلیه دارد. این شرکت در سال 1994 تاسیس شد و در ساخت ردیاب های دقیق برای استفاده شخصی و تجاری ، به ویژه در شرایطی که به یک سیستم مدیریت ناوگان مناسب نیاز دارد ، تخصص دارد. برای نمونه خوبی از پیشنهادات شرکت ، ردیاب مغناطیسی LandAirSea 54 را بررسی کنید. قیمت GPS ردیاب مخفی
  • 50 دلار و زیر: ردیاب های GPS پایه بودجه در این محدوده قیمت قرار دارند. در اینجا ، چندین گزینه عالی برای استفاده شخصی پیدا خواهید کرد ، بسیاری از آنها می توانند در خارج از وسیله نقلیه نیز مورد استفاده قرار گیرند.
  • 50 تا 100 دلار: میان ردیاب های GPS ترکیبی خوب از گزینه های عمومی و خاص خودرو است. با این وجود بسیاری از دستگاه های GPS مخصوص خودرو در اینجا دستگاه های پورت OBD-II هستند که نمی توان آنها را درون خودرو پنهان کرد.
  • 100 دلار و بالاتر: انتهای بالای طیف قیمت گذاری ردیاب GPS برای استفاده های تجاری اختصاص یافته است. گزینه هایی که قابلیت های منحصر به فردی مانند هشدارهای مجاورت موقعیت مکانی و ویژگی های مدیریت ناوگان را در اختیار شما قرار می دهند.

  ویژگی های اصلی ردیاب های GPSCaseHidden را می توان تقریباً در هر مکان از یک وسیله نقلیه ، به ویژه در خارج ، قرار داد. اگر قصد دارید آن را در جایی که در معرض عناصر قرار دارد نگه دارید ، مورد مناسب باید باشد. به طور معمول ، ضد آب و هوا سرمایه گذاری خوبی برای محافظت از لوازم الکترونیکی داخلی است. یک نصب داخلی ، مانند یک مغناطیسی ، برای نصب آسان نیز مفید است. بعضی از ردیاب ها یک کیف با کیفیت در دستگاه تعبیه شده اند ، در حالی که برخی دیگر کیس را جداگانه می فروشند. اگر می خواهید وسیله نقلیه را در یک مکان خاص نگه دارید ، باید هر ردیاب با قابلیت حصارکشی را در نظر بگیرید. این یک خط نامرئی بر روی نقشه ترسیم می کند ، منطقه ای را برای اقامت خودرو مشخص می کند. اگر از منطقه خارج شود ، ردیاب یک اعلان خودکار ارسال می کند. هشدارهای مجاورتهزمانی که در حال مشاهده به روزرسانی مکان وسیله نقلیه خود در زمان واقعی هستید ، می تواند دانستن اینکه آیا و چه موقع وسیله نقلیه به نقطه ای از مقصد می رسد یا در نزدیکی یک نقطه مورد علاقه سفر می کند دشوار است. هشدارهای مجاورت هنگامی مفید است که بخواهید در هر زمان از ورود ، عزیمت یا نزدیک شدن به مکانی از پیش تعیین شده مطلع شوید. این مکان می تواند خانه ، محل کار ، فروشگاه های مواد غذایی یا هرجای دیگری باشد که می توانید روی نقشه پین ​​کنید. سایر موارد

  • کنترل: ردیاب های پیشرفته تنظیمات زیادی دارند که می توانید برای نظارت بر عملکرد و تنظیمات دستگاه استفاده کنید. وقتی می خواهید سریع به این تنظیمات دسترسی پیدا کنید ، نوع کنترلی که دستگاه ارائه می دهد مهم است. راحت ترین کنترل تنظیمات مبتنی بر برنامه آنلاین یا تلفن همراه است. به این ترتیب ، شما می توانید در هر زمان که بخواهید ، از تنظیمات معمولاً برای اشتراک ماهانه کوچک به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. با این حال ، برای تغییر این تنظیمات یا بارگیری داده ها ، ممکن است نیاز به اتصال مستقیم به رایانه به دستگاه های اساسی بیشتری داشته باشید.
  • عمر باتری: تمام دستگاه های الکترونیکی فقط به اندازه عمر باتری هایشان خوب هستند. وقتی آب یک ردیاب GPS تمام شود ، ردیابی متوقف می شود. در حالی که عمر باتری به تنظیمات مختلفی مانند بازه های زمانی گزارش موقعیت مکانی بستگی دارد ، اما طول عمر برخی از دستگاه ها از دیگران بیشتر است. در نظر گرفتن نوع و ظرفیت باتری یک نقطه شروع خوب است تا ببینید از هر گزینه ای که فکر می کنید چقدر عمر می کنید.

  بهترین بررسیها و توصیه های ردیاب GPS پنهان

  نکات

  • اگر می خواهید یک ردیاب GPS پنهان در داخل وسیله نقلیه خود قرار دهید ، سعی کنید محلی در نزدیکی پنجره ها پیدا کنید. اکثر دستگاه های GPS وقتی دید واضحی از آسمان دارند ، از پذیرش بهتری برخوردار هستند.
  • برای قرار دادن در فضای بیرونی ، سعی کنید دستگاه را روی قسمت زیرین یا پشت قسمت اتومبیل مانند چراغ های عقب نصب کنید. این امر باعث می شود که دستگاه دور از دسترس نباشد آسان تر می شود.
  • اگر آن را در خارج از وسیله نقلیه قرار می دهید ، اطمینان حاصل کنید که برای ردیاب GPS سوار مطمئن دارید. شرایط ناهموار رانندگی می تواند پایه های مغناطیسی ضعیف را شل کند. برای داشتن بهترین ثبات ، گیره یا اتصال دهنده انتخاب بهتری است.

  سQالات متداول. ردیاب GPS چگونه کار می کند؟ دقیقاً مانند هر دستگاه GPS دیگر ، یک ردیاب مخفی با ماهواره های بالای سر ارتباط برقرار می کند تا موقعیت آن را تعیین کند. با استفاده از برخی محاسبات ، مکان خود را تعیین و ارسال می کند (یا آن را ذخیره می کند). آیا ردیاب های GPS همیشه کار می کنند؟ قابلیت اطمینان یک ردیاب به دریافت GPS بستگی دارد. بیشتر اوقات ، یک دستگاه GPS در برقراری ارتباط با ماهواره های GPS در مدار مشکلی ندارد. انواع خاصی از زمین ، آب و هوای نامناسب و سایر عوامل کوچک می توانند در موارد خاص استقبال را بدتر کنند. در صورت عدم دسترسی به اطلاعات ، ممکن است محدود باشید ، درصورتی که اطلاعات به آنها اتصال داده ای نداشته باشد. بهترین راه برای پنهان کردن ردیاب GPS چیست؟ نصب آن در جایی که دسترسی به آن دشوار باشد ، بهترین شرط است. این امر معمولاً فضای داخلی خودرو را منتفی می داند. در عوض ، سعی کنید آن را در جایی خارج از قسمت پشتی قسمت یا پانل نصب کنید. در زیر اتومبیل ، پشت چراغ ، در محفظه موتور و سایر مناطق نسبتاً خوب کار می کنند. افکار نهایی برای یکی از بهترین گزینه های موجود ، سری AMERICALOC GL300W XW را بررسی کنید. از طرف دیگر ، در عوض با بهترین انتخاب ما ، MotoSafety OBD Car Tracker ، پس انداز کنید.