فهرست بستن

بار قابل درک در سرور! – اخبار میزبانی وب Timeweb

بار قابل درک در سرور! – اخبار میزبانی وب Timeweb

ما به طور مداوم ابزارهای کار با میزبانی خود را بهبود می بخشیم – درک آنها راحت تر و راحت تر است. بخش "بارگذاری سرور" در صفحه کنترل اغلب س questionsالات کاربران ما را ایجاد می کند. امروز ما تعدادی از نوآوری ها را ارائه می دهیم که اطلاعات موجود در بخش را واضح و بصری می کند.
 load-smm.png
کاربران می توانستند میزان بارگذاری بر روی سرور را برای 2 ساعت ، 24 ساعت و 30 روز گذشته ، به صورت گرافیکی و به صورت جدول کنترل کنند. نشانگر "بار برای امروز" نیز نشان داده شده است که بار را در لحظه فعلی نشان می دهد.
نمودارها میزان بار روزانه مطابق با تعرفه کاربر را نشان می دهند. وقتی از بار مجاز پردازنده و پایگاه داده فراتر رفت ، رنگ نمودارها تغییر می کند.
اکنون ، بر اساس اطلاعات دریافت شده ، می توانید بار در سرور را پیش بینی کنید ، به عنوان مثال قبل از یک کار تبلیغاتی و همچنین در مورد بهینه سازی سایت یا نیاز به تغییر تعرفه تصمیم بگیرید.
یکی از اولویت های اصلی ما راحتی کار با میزبانی ما است ، بنابراین ما همیشه خدمات و ابزارهای خود را برای کار با آنها بهبود خواهیم بخشید.
var ELEMENT_ID = 192؛ var IBLOCK_ID = 10؛ window.fbAsyncInit = تابع () {FB.init ({appId: '582008518587559'، وضعیت: درست، xfbml: true})؛}؛ (تابع (d، s، id) {var js، fjs = d.getElementByTagName (s) [0]؛ if (d.getElementById (id)) {return؛} js = d.createElement (s)؛ js.id = id؛ js.src = "/ /connect.facebook.net/en_US/all.js"؛fjs.parentNode.insertBefore(js،fjs)؛>(document،'script'،'facebook-jssdk'))؛ عملکرد FBShareOp () {var product_name = ' بار را روی سرور پاک کنید! '؛ Var description =' ما به طور مداوم ابزارهای کار با میزبانی خود را بهبود می بخشیم – درک آنها راحت تر و راحت تر است. بخش "بارگذاری سرور" در صفحه کنترل اغلب س questionsالات کاربران ما را ایجاد می کند. امروز ما مجموعه ای از … '؛ var share_image =' http: //timeweb.com/local/templates/timeweb/img/timeweb-sp.png '؛ var share_url =' http: //timeweb.com/ ru / about / news / 192 / '؛ FB.ui ({روش:' خبره '، نام: نام محصول ، پیوند: اشتراک_ورل ، تصویر: تصویر_سهم ، توضیحات: شرح} ، عملکرد (پاسخ) {اگر (پاسخ && پاسخ.post_id ) {} دیگری {}})؛}