فهرست بستن

امروز مخالفان برای مولتان جلسا آماده می شوند – پاکستان

امروز مخالفان برای مولتان جلسا آماده می شوند – پاکستان

جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) ، اتحادی از احزاب مخالف علیه دولت PTI ، امروز در حال آماده سازی برای جالسا در ورزشگاه Qila Kohna Qasim Bagh مولتان است زیرا دولت به دلیل محدودیت های COVID-19 در تلاش است تا اجتماع سیاسی را متوقف کند.

دولت از PDM خواسته بود که جلساس و تجمع ها را به دلیل موج دوم COVID-19 به تعویق بیندازد. با این حال ، PDM تصمیم گرفت که پیش از جمع شدن پیش برود.

مریم نواز عازم ملتان شد:

نایب رئیس اتحادیه مسلمانان پاکستان – نواز (PML-N) مریم نواز از لاهور عازم مولتان شده است. او از طریق جاده GT به شهر مقدسین سفر خواهد کرد. قبل از عزیمت از جاتی عمرا ، مریم با رسانه ها صحبت کرد و گفت که دولت به رهبری PTI آخرین روزهای قدرت خود را می شمارد و به زودی بسته بندی ارسال می شود.

منبع: توییتر / PML-N

مریم هنگام صحبت با خبرنگاران گفت که علی رغم اینکه از از دست دادن مادربزرگش غمگین است ، به دستور نخست وزیر پیشین میان نواز شریف عازم مولتان می شود.

منبع: توییتر / PML-N

"روشهای عملیاتی استاندارد ویروس کرونا (SOP) به طور آشکار در سراسر کشور نقض می شود. هنگامی که جامعه اسلامی و PTI حاکم تجمعات و کنوانسیون های خود را برگزار می کنند ، آیا ویروس کرونا در آنجا شیوع پیدا نمی کند؟" او پرسید و افزود ، "آیا همه SOP ها فقط برای مخالفان است؟

منبع: توییتر / PML-N

Aseefa Bhutto Zardari برای تکمیل مثبت COVID Bilawal:

Aseefa Bhutto Zardari ، کوچکترین فرزند بنازیر بوتو و آصف علی زرداری ، PPP را در طی Jalsa امروز هدایت خواهد کرد. او از طریق هواپیما به مولتان سفر کرد و در سمت رئیس حزب و برادر Bilawal Bhutto Zardari ، که هفته گذشته آزمایش ویروس کرونا ویروس مثبت بود و خودش را منزوی می کند ، قرار خواهد گرفت. وی از طریق پیوند ویدیویی به جالسا خطاب خواهد کرد.

منبع: توییتر / بیالوال بوتو زرداری

Bilawal Bhutto Zardari ، روز پنجشنبه ، اعلام کرده بود که آزمایش ویروس کرونا مثبت بوده و در جالسا حضور نخواهد داشت.

پنجاب IG دستور می دهد موانع را از مسیر رهبران مخالف بردارید:

رسانه های گزارش شده ، اینام غنی ، بازرس کل پنجاب (IGP) ، روز دوشنبه ، به پلیس دستور داد تا از رهبران جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) برای هدایت جلسا در مولتان جلوگیری کند.

با توجه به جزئیات ، فرمانده پلیس از این نیرو خواست که تمام موانع موجود در جاده ها را برای جلوگیری از تجمع ، فقط چند ساعت قبل از جلسا ، برطرف کند.

PDM نتواند مجوز برگزاری Jalsa را بدست آورد:

دولت محلی مولتان ، روز پنجشنبه ، با استناد به گسترش شیوع ویروس کرونا ، از درخواست جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) برای صدور مجوز برای یک اجتماع عمومی برنامه ریزی شده خودداری کرد. معاون کمیته مولان امیر خطاک ضمن اشاره به اینکه بخشنامه های دولت پنجاب هرگونه اجتماع عمومی بیش از 300 میهمان را تا 31 ژانویه سال آینده ممنوع کرده است ، از برگزاری احزاب مخالف برای برگزاری این اجتماع خودداری کرده بود. خطاک همچنین اضافه کرد که حداقل هشت قفل هوشمند در این شهر برای جلوگیری از شیوع COVID-19 اعمال شده است.

دولت محل برگزاری نمایشگاه را مهر و موم می کند:

دولت محلی روز جمعه قیله کهنه قاسم باغ را در ملتان با ظروف مهر و موم کرده بود زیرا جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) با وجود ممنوعیت دولت در اجتماعات عمومی به دلیل شیوع ویروس کرونا ، آماده سازی را برای برگزاری تجمع در 30 نوامبر آغاز کرده است.